Skip to content

Stand seizoen 2024

Poule ANaampuntenGewicht
1Mario van Duyvenbode13 pnt48.330 gr
2Gerard Hoek18 pnt31.110 gr
3Hans Wassing19 pnt21.230 gr
4Wout Heemskerk24 pnt14.370 gr
5Nico Noort25 pnt33.750 gr
6Jaap Hoek25 pnt29.420 gr
7Jack den Haan27 pnt14.890 gr
8Sjoerd Zwaan jr43 pnt6.640 gr
9Henk Donkerbroek53 pnt5.040 gr
totaal204.780 gr
Totaal in beide poules: 351.570 gr
klassement grootste vis. Dick Zwaan met een brassem van 55,5 cm

Wedstrijden in het rood zijn de afgeschreven wedstrijden.

Poule A1e 2e3e4e5e6e7e8e9e10e11e12e13e14e15e16epunten
Mario van Duyvenbode4131413
Hans Wassing1553519
Gerard Hoek3562218
Wout Heemskerk7444524
Jaap Hoek12115625
Jack den Haan53153127
Henk Donkerbroek158715853
Nico Noort21515625
Sjoerd Zwaan jr.615315443
De wedstrijden in het rood tellen niet mee.
Back To Top
Zoeken