Ga naar hoofdinhoud

Stand seizoen 2022

Poule ANaampuntenGewicht
1Mario van Duyvenbode9 pnt67.320 gr.
2Hans Wassing12 pnt58.010 gr.
3Gerard Hoek14 pnt39.290 gr.
4Wout Heemskerk23 pnt28.390 gr.
5Jaap Hoek23 pnt26.800 gr.
6Henk Hendriks23 pnt26.090 gr.
7Henk Donkerbroek32 pnt20.300 gr.
8Nico Noort43 pnt28.810 gr.
9Mark Duivenvoorde62 pnt14.560 gr.
Totaal309.660 gr.
Totaal in beide poules : 521.520 gr.
grootste vis : Mario van Duyvenbode met een brasem van 58 cm.

Wedstrijden in het rood zijn de afgeschreven wedstrijden.

Poule A1e 2e3e4e5e6e7e8e9e10e11e12e13e14e15e16epunten
Mario van Duyvenbode115119
Hans Wassing1413312
Gerard Hoek6213214
Wout Heemskerk4196323
Jaap Hoek5235823
Henk Hendriks3644623
Henk Donkerbroek4885732
Nico Noort256151543
Mark Duivenvoorde15151515262
De wedstrijden in het rood tellen niet mee.
Back To Top
Zoeken