skip to Main Content

Stand seizoen 2022

Poule ANaampuntenGewicht
1Mario van Duyvenbode1777.880 gr
2Gerard Hoek1977.540 gr
3Hans Wassing2297.280 gr
4Jaap Hoek3655.780 gr
5Huig Hoek3746.010 gr
6Rob de Groot3937.260 gr
7Henk Hendriks4544.900 gr
8Wout Heemskerk4852.690 gr
9Teun Kralt5226.260 gr
totaal-525.400 gr
Totaal in beide poules 869.440 gr
Grootste vis: Rob de Groot met een brasem van 61 cm.pnt

Wedstrijden in het rood zijn de afgeschreven wedstrijden.

Poule A1e 2e3e4e5e6e7e8e9e10e11e12e13e14e15e16epunten
Mario van Duyvenbode11115412223617
Hans Wassing12441381152422
Wout Heemskerk4826122151581548
Jaap Hoek47314463156536
Huig Hoek567152135155337
Henk Hendriks6856766243845
Rob de Groot1531536151114539
Teun Kralt589515851554352
Gerard Hoek33115311551119
de wedstrijden in het rood tellen niet mee,
Back To Top
Zoeken