skip to Main Content

Stand seizoen 2022

Poule ANaampuntenGewicht
1Gerard Hoek21102.090 gr
2Mario van Duyvenbode2698.210 gr
3Hans Wassing29102.200 gr
4Rob de Groot3564.360 gr
5Jaap Hoek4873.260 gr
6Wout Heemskerk5465,480 gr
7Teun Kralt5737.740 gr
8Henk Hendriks5857.310 gr
9Huig Hoek6650.010 gr
totaalTotaal in beide poules: 1126.750 gr-643.130 gr
Gerard Hoek is algemeen kampioen 2022
Grootste vis: Rob de Groot met een brasem van 61 cm.pnt

Wedstrijden in het rood zijn de afgeschreven wedstrijden.

Poule A1e 2e3e4e5e6e7e8e9e10e11e12e13e14e15e16epunten
Mario van Duyvenbode11115412223615751326
Hans Wassing1244138115246432229
Wout Heemskerk4826122151581517671554
Jaap Hoek4731446315654626648
Huig Hoek56715213515536815151566
Henk Hendriks6856766243843157658
Rob de Groot153153615111451547135
Teun Kralt589515851554324351557
Gerard Hoek3311531155115112321
de wedstrijden in het rood tellen niet mee,
Back To Top
Zoeken